0_Maqedoni.PortalPolitikë

Zaev sot pasdite në takim me grupin e ri parlamentar për amendamentet kushtetuese

- Kryeministri Zoran Zaev sot pasdite në orën 16:30 në Kuvend do të ketë takim të ri me Grupin e pavarur parlamentar të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close