БизнисБизнис.ПорталЕкономија

За првпат во Македонија трговците избраа 100 ТОП брендови

За првпат во Македонија, трговците избраа 100 брендови кои секоја подобро снабдена продавница треба да ги има на своите полици во 2019 година. Изборот е во организација на магазинот „In Store“, специјализиран магазин за трговија со стоки за широка потрошувачка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close