Останато

ЗА НЕД ДО од Солун се враќа со 12 злата за Македонија

Академијата за боречки спортови и вештини “ЗА НЕД ДО” освои 12 златни медали на 7. Интернационален и 11. Сегрчки шампионат за боречки вештини и спортови "Мигдониа" 2018 кој викендот се одржа во Солун.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close