Политика

ВМРО-ДПМНЕ: Заев го користи политичкиот прогон против Груевски за политичка хајка против ВМРО-ДПМНЕ

Скопје, 15 ноември 2018

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close