Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ две години не реализира ниту еден проект за загадувањето

Скопје, 26 ноември 2018

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close