Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Прогонот против почесниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски е политички мотивиран

Македонија е заложник на „Кацарска судството“ кое целосно е ставено во функција на Зоран Заев, единствениот политичар во Европа кој е аболициран за тежок криминал. „Кацарска судството“ ги погазува правдата и демократијата во земјава и спроведува политички прогон на неистомислениците на картелот предводен од Зоран Заев.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close