Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Прогонот против почесниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски е политички мотивиран

Македонија е заложник на „Кацарска судството“ кое целосно е ставено во функција на Зоран Заев, единствениот политичар во Европа кој е аболициран за тежок криминал. „Кацарска судството“ ги погазува правдата и демократијата во земјава и спроведува политички прогон на неистомислениците на картелот предводен од Зоран Заев.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close