Дописници МКДОпштински вести

Валандовци ќе учествуваат на форумите за креирање на општинскиот буџет

Жителите на Валандово и населените места, претставници на бизнис-секторот, здруженија на граѓани, како и заинтересирани физички и правни лица, ќе добијат можност активно да учествуваат на форумите за креирање на општинскиот буџет за 2019 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close