Дописници МКДОпштински вести

Валандовци ќе учествуваат на форумите за креирање на општинскиот буџет

Жителите на Валандово и населените места, претставници на бизнис-секторот, здруженија на граѓани, како и заинтересирани физички и правни лица, ќе добијат можност активно да учествуваат на форумите за креирање на општинскиот буџет за 2019 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close