0_Спорт.ПорталСпортФудбал

У21: Србија минимално ја совлада Македонија во Подгорица

Македонската репрезентација до 21 година загуби од своите врсници од Србија со 1-0 (0:0), во пријателски меч одигран во Подгорица.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close