0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

U formua Komisioni për pajtim

Në Kuvend sot u formua Komisioni për pajtim, me iniciativë të grupit të pavarur parlamentar të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit

Back to top button
Close