0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Trupi për pajtim sërish do të takohet të premten, i ftuar edhe Zaevi

Grupi interpartiak parlamentar për integrim, reforma dhe pajtim në mbledhjen e sotme të parë ka arritur pajtueshmëri për formim të tre nëngrupeve punuese dhe për dinamikën e punës së këtij trupi.

Back to top button
Close