Политика

„Титаник“: Се слушaат „бомби“ меѓу Јанакиески и луѓе од партиските штабови

Со слушање „бомби" во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжи судењето за случајот на Специјалното јавно обвинителство „Титаник“ за изборни нерегуларности.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close