BallkanBallkan.Portal

Thaçi: Sot nuk ka fitues, humbës janë Kosova dhe Serbia

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi pas dështimit për anëtarësim në INTERPOL tha se sot nuk ka fitues, humbës janë Kosova dhe Serbia.

Back to top button
Close