0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Të akuzuarit për “27 prillin” hoqën dorë që të japin deklarata para gjykatës

- Deputetët e akuzuar Luben Arnaudov, Sasho Vasilevski, Kërsto Mukoski, Lupço Dimovski dhe Johan Tarçullovski hoqën dorë nga dhënia e deklaratave para Gjykatës në seancën e sotme gjyqësore për ngjarjet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar.

Back to top button
Close