0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници МКДОпштински вести

Стојаноски: Владината поддршка ќе значи финансиска консолидација за Охрид

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close