Botë

Stërvitje më e vogël ushtarake e përbashkët e SHBA-së dhe Koresë Jugore

- Rreth 500 marinsa amerikane dhe korenojugore sot filluan me stërvitje më të vogël ushtarake, një ditë para bisedimeve të reja të sekretarit shtetëror amerikan Majk Pompeo me përfaqësuesit koreanoverior për denuklearizim të Gadishullit Korean.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close