0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Парламентот не прифати денеска да се расправа за законот за амнестија за „27 април“

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close