0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитика

Соботка: Потребни се храбри одлуки, ЕУ ќе ги награди вистинските чекори

Потребно е земјата да ги направи неопходните реформи во јавната администрација, правосудството, медиумите, јакнење на граѓанското општество, апелирајќи во Собранието да се води дискусија и да се работи на големите национални планови.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close