0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Shumica e grekëve kanë mendim negativ për Marrëveshjen e Prespës, për Zaevin dhe Koxias

Mendim negativ për Marrëveshjen e Prespës, për kryeministrin e Maqedonisë Zoran Zaev dhe ish shefin e diplomacisë greke Nikos Koxias, kanë shumica e grekëve, sipas barometrit politik për muajin nëntor të agjencisë greke për matjen e rejtingut "Public issue" për temat lidhur me politikën e jashtme, raportoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close