Политика

Седница на собраниската Комисија за економски прашања

Во Собранието на Република Македонија денеска седница ќе одржи Комисијата за економски прашања.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close