Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ се посвети на криминал, а можеше да го реши проблемот со Еурокомпозит

Не еточно дека нема струја во „Еурокомозит“ ниту пак дека се работи за 300 вработени лица, како што лаже ВМРО-ДПМНЕ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close