Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ може да излезе на улица, но не и од деструктивната матрица на Груевски

25 ноември 2018 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close