Политика

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ е првата партија во Европа со почесен претседател – криминалец во бегство

Скопје, 16 ноември 2018

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close