Политички партии

СДСМ: Обезбедуваме повеќе пари за граѓаните, раст на платите, социјална праведност

Обезбедуваме повеќе пари за граѓаните, раст на платите, социјална праведност, намалена невработеност и растечка економија

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close