Политички партии

СДСМ: Груевски и Јанакиески мислеа само на провизии

Ало Миле ми текна и носителот на криминалот, Никола Груевски, мислеа само на провизии и процени од нив.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close