Политички партии

СДСМ: Црните тефтери за вработувања беа одлика на ВМРО-ДПМНЕ и Груевски

Црните тефтери за вработувања беа одлика на ВМРО-ДПМНЕ и Груевски, денес институциите се професионализираат, за сите важат еднакви услови

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close