0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Qeveria pret tetë deputetët të mbesin në qëndrimet e tyre për ndryshim të Kushtetutës

 Kryeministri Zoran Zaev shpreson se mbështetja e tetë deputetëve për ndryshimet e Kushtetutës do të vazhdojë edhe krahas  arrestimit të Janakieskit, Bozhinovskit dhe Mijallkovit.

Back to top button
Close