0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници СветПолитика

Пуштени во сообраќај две делници од Коридорот 10 од Србија кон Македонија

Делниците од автопатот на Коридорот 10 кон македонската граница, Долни Нерадовац - Српска куќа и Српска куќа - Левосоје, пуштени се во сообраќај, соопшти Јавното претпријатие „Патишта Србија“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close