0_Maqedoni.PortalPolitikë

PSP kryen bastisje në firmat e Kamçevit dhe të personave të tjerë

Prokurorë të Prokurorisë  Speciale Publike, siç konfirmuan nga atje, sot kanë hyrë në firmat e disa personave, mes të cilëve edhe të biznesmenit Orce Kamçev. Më shumë hollësi rreth bastisjes priten gjatë ditës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close