0_Македонија.ПорталПолитика

Прв состанок на собраниското тело за помирување

Собраниското Координативно тело за помирување и интеграција денеска треба да го одржи својот прв состанок.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close