0_Web_АктуелноДописници МКДПолитика

Протестни писма доставени и до пратениците Василевски и Арнаудов

Припадниците на Движењето против уставните промени „Македонија Блокира“ како што и најавија вечерва продолжија со доставување протестни писма до пратениците на опозицијата кои гласаа за отворањето на прашањето за уставни измени.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close