0_Web_АктуелноДописници МКДПолитика

Протестни писма доставени и до пратениците Василевски и Арнаудов

Припадниците на Движењето против уставните промени „Македонија Блокира“ како што и најавија вечерва продолжија со доставување протестни писма до пратениците на опозицијата кои гласаа за отворањето на прашањето за уставни измени.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close