Политички партииСкопје

Протест на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, посебен сообраќаен режим

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ  за  денеска попладне во 17 часот најави протест во центарот на Скопје, кој се одржува една година по приведувањето на лицата за собраниските инциденти од 27 април лани.  

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close