0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Продолжува судењето за случувањата во Собранието на 27 април

Во Кривичниот суд во Скопје продолжува судњето за случувањата во Собранието на 27 април минатата година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close