Дописници МКДОпштински вести

Превентивна системаска дератизација во Општина Демир Хисар

ЈЗУ Центар за јавно здравје - Битола денеска на подрачјето на Општина Демир Хисар ќе ја реализира втората, есенска фаза од превентивната систематска дератизација во таа општина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close