Граѓански сектор

Потпишан меморандум за соработка меѓу Државниот студентски дом и НАПАГ

Директорот на Државниот студентски дом „Скопје”- Скопје Дарио Николовски потпиша меморандум за соработка со Национална асоцијација на престижни академски граѓани (НАПАГ).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close