0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Полиција пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ

Припадници на полициските Алфи вечерва се распоредени во близина на седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Тие ги контролираат возилата кои излегуваат и влегуваат во подземната гаража што се наоѓа во непосредна близина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close