Фудбал

Петковски: Да продолжи победничката низа на Работнички

Стрелецот на два гола за Работнички во убедливата победа (5:1) над Македонија Ѓорче Петров во 16.коло на Првата фудбалска лига, Петар Петковски посакува да продолжи победничката серија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close