Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Панел-дискусија „Финска како економија на знаење“

Стопанската комора на Македонија денеска во Скопје организира панел-дискусија на тема „Финска како економија на знаење“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close