Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Панел-дискусија „Финска како економија на знаење“

Стопанската комора на Македонија денеска во Скопје организира панел-дискусија на тема „Финска како економија на знаење“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close