БалканБалкан.Портал

Падна првиод снег во Белград

Во Белград рано утрово почна да паѓа првиот снег во оваа сезона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close