Дописници МКДОпштински вести

Општина Струмица почнува со реализација на шестиот Буџетски форум

Општина Струмица од петок почнува со спроведувањето на Буџетскиот форум за 2018/2019 година во рамките на програмата Форуми на заедницата, информираше на денешната прес-конференција раководителот на Одделението за локален економски развој, Тони Милушев.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close