Дописници МКДОпштински вести

Општина Битола ги утврди развојните планови до 2021 година

Општина Битола ја утврди програмата со развојните планови што ќе ги реализира во периодот 2019 – 2021 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close