Дописници МКДОпштински вести

Општина Битола ги утврди развојните планови до 2021 година

Општина Битола ја утврди програмата со развојните планови што ќе ги реализира во периодот 2019 – 2021 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close