0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Обвинителката Русковска од здравствени причини го напушти рочиштето за „27 април“

Обвинителката Вилма Русковска предмалку во придружба на полициски службеник го напушти судењето во предметот „27 април“ откако и се слоши во судницата.

Close