Дописници МКДОпштински вести

Нови асфалтирани улични површини во Прилеп

Во рамките на интензивните градежни активности за реконструкција на улиците во Прилеп, асфалтирани се и повеќе краци од улицата „Кај Ножот“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close