BotëBotë.Portal

Në Iran konfiskohen gjashtë tonë heroinë të destinuar për Evropën

Autoritetet iraniane konfiskuan më shumë se gjashtë tonë heroin dedikuar për tregun evropian dhe shkatërruan pesë grupe ndërkombëtare kriminele të cilët trafikonin drogë, lajmëruan mediat iraniane.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close