0_Спорт.ПорталФудбал

Навивач вети дека ќе јаде метла ако Рибери постигне гол, Французинот му посака добар апетит

Еден навивач на Баерн Минхен во текот на синоќешниот натпревар со Бенфика од петтиот круг во групната фаза од Лигата на шампионите на Твитер напиша:

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close