ХроникаХроника.Портал

МВР-билтен

Вчера во 13 часот на улица „Сутјеска“ во Штип, патничко возило „мерцедес“ со штипски регистарски ознаки, управувано од Ж. П. (37) од Штип, удрило во пешакот В. Н. (49)

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close