BallkanBallkan.Portal

Mogerini i kërkon Thaçit heqjen e taksës ndaj prodhimeve të importuara nga Serbia

Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Federika Mogerini i ka kërkuar presidentit të Kosovës,  Hashim Thaçit heqjen e taksës ndaj prodhimeve të importuara nga Serbia.

Back to top button
Close