BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Meta: Marrëveshja midis Prishtinë dhe Beogradit do ta forcojë stabilitetin rajonal

 Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta shpreson se Prishtina dhe Beogradi do të arrijnë marrëveshje në "mënyrë të mirë dhe të qëndrueshme", e cila do të kontribuojë për përforcimin e stabilitetit rajonal.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close