0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Mane e vazhdoi kontratën me Liverpulin

Senegalezi Sadio Mane mbetet në Liverpul të paktën deri në vitin 2023, kumtoi klubi nga "Enfild Roud". Mane e vazhdoi kontratën me Liverpulin dhe me këtë janë përjashtuar spekulimet se karrierën do ta vazhdojë në Real Madrid.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close