BotëBotë.Portal

Lideri i partisë opozitare i Azerbajxhanit lirohet nga paraburgimi me gjobë

Kryetari i partisë opozitare Fronti Popullor i Azerbajxhanit, Ali Arimli ishte gjobitur me 1.300 euro dhe më pas është liruar nga paraburgimi.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close