Дописници МКДОпштински вести

Лесковац им се позлати на ракометарките од Делчево

Ракометните надежи од Делчево со златен медал се враќаат од Меѓународниот турнир на ракометни надежи кој по 13 пат се одржа во градот Лесковац, Република Србија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close